ЛИГЕ НА НАШИМ ПРОСТОРИМА
Посетите нас на фб !!!
Кликните на: Шаховски савез Зрењанин
Кликните на: Шаховски савез Зрењанин
ЛИГЕ НА НАШИМ ПРОСТОРИМА У 2021. ГОДИНИ
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2021.
Састав Банатске лиге - Север у 2021. години изгледаће овако:
1. Пролетер (Чока)
2. Русанда (Меленци)
3. Нафтагас 2 (Елемир)
4. Раднички (Кикинда)
5. Јединство (Нови Бечеј)
6. Младост (Банатски Деспотовац)
7. Пролетер (Зрењанин)
8. Билећанин (Сечањ)
9. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
10. Напредак (Честерег)
1. Пролетер (Чока)
2. Русанда (Меленци)
3. Нафтагас 2 (Елемир)
4. Раднички (Кикинда)
5. Јединство (Нови Бечеј)
6. Младост (Банатски Деспотовац)
7. Пролетер (Зрењанин)
8. Билећанин (Сечањ)
9. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
10. Напредак (Честерег)
ПАРОВИ:
ПРОЛЕЋЕ
1. коло 16.05.2021.
Младост - Билећанин
Русанда - Пролетер (Чо)
Пролетер (Зр) - Јединство
Напредак - Раднички
Нафтагас 2 - Нови Кнежевац
2. коло 23.05.2021.
Билећанин - Нови Кнежевац
Раднички - Нафтагас 2
Јединство - Напредак
Пролетер (Чо) - Пролетер (Зр)
Младост - Русанда
3. коло 30.05.2021.
Русанда - Билећанин
Пролетер (Зр) - Младост
Напредак - Пролетер (Чо)
Нафтагас 2 - Јединство
Нови Кнежевац - Раднички
4. коло 06.06.2021.
Билећанин - Раднички
Јединство - Нови Кнежевац
Пролетер (Чо) - Нафтагас 2
Младост - Напредак
Русанда - Пролетер (Зр)
ЈЕСЕН
5. коло 05.09.2021.
Пролетер (Зр) - Билећанин
Напредак - Русанда
Нафтагас 2 - Младост
Нови Кнежевац - Пролетер (Чо)
Раднички - Јединство
6. коло 12.09.2021.
Билећанин - Јединство
Пролетер (Чо) - Раднички
Младост - Нови Кнежевац
Русанда - Нафтагас 2
Пролетер (Зр) - Напредак
7. коло 19.09.2021.
Напредак - Билећанин
Нафтагас 2 - Пролетер (Зр)
Нови Кнежевац - Русанда
Раднички - Младост
Јединство - Пролетер (Чо)
8. коло 26.09.2021.
Билећанин - Пролетер (Чо)
Младост - Јединство
Русанда - Раднички
Пролетер (Зр) - Нови Кнежевац
Напредак - Нафтагас 2
9. коло 03.10.2021.
Нафтагас 2 - Билећанин
Нови Кнежевац - Напредак
Раднички - Пролетер (Зр)
Јединство - Русандa
Пролетер (Чо) - Младост
ПРОЛЕЋЕ
1. коло 16.05.2021.
Младост - Билећанин
Русанда - Пролетер (Чо)
Пролетер (Зр) - Јединство
Напредак - Раднички
Нафтагас 2 - Нови Кнежевац
2. коло 23.05.2021.
Билећанин - Нови Кнежевац
Раднички - Нафтагас 2
Јединство - Напредак
Пролетер (Чо) - Пролетер (Зр)
Младост - Русанда
3. коло 30.05.2021.
Русанда - Билећанин
Пролетер (Зр) - Младост
Напредак - Пролетер (Чо)
Нафтагас 2 - Јединство
Нови Кнежевац - Раднички
4. коло 06.06.2021.
Билећанин - Раднички
Јединство - Нови Кнежевац
Пролетер (Чо) - Нафтагас 2
Младост - Напредак
Русанда - Пролетер (Зр)
ЈЕСЕН
5. коло 05.09.2021.
Пролетер (Зр) - Билећанин
Напредак - Русанда
Нафтагас 2 - Младост
Нови Кнежевац - Пролетер (Чо)
Раднички - Јединство
6. коло 12.09.2021.
Билећанин - Јединство
Пролетер (Чо) - Раднички
Младост - Нови Кнежевац
Русанда - Нафтагас 2
Пролетер (Зр) - Напредак
7. коло 19.09.2021.
Напредак - Билећанин
Нафтагас 2 - Пролетер (Зр)
Нови Кнежевац - Русанда
Раднички - Младост
Јединство - Пролетер (Чо)
8. коло 26.09.2021.
Билећанин - Пролетер (Чо)
Младост - Јединство
Русанда - Раднички
Пролетер (Зр) - Нови Кнежевац
Напредак - Нафтагас 2
9. коло 03.10.2021.
Нафтагас 2 - Билећанин
Нови Кнежевац - Напредак
Раднички - Пролетер (Зр)
Јединство - Русандa
Пролетер (Чо) - Младост
ЛИГЕ НА НАШИМ ПРОСТОРИМА У 2020. ГОДИНИ
Због проблема са корона вирусом, такмичења ће почети у јуну месецу !!!
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2020.
Састав Банатске лиге - Север у 2020. години изгледаће овако:
1. Пролетер (Чока)
2. Русанда (Меленци)
3. Нафтагас 2 (Елемир)
4. Раднички (Кикинда)
5. Јединство (Нови Бечеј)
6. Младост (Банатски Деспотовац)
7. Пролетер (Зрењанин)
8. Билећанин (Сечањ)
9. Будућност (Српска Црња)
10. Напредак (Честерег)
1. Пролетер (Чока)
2. Русанда (Меленци)
3. Нафтагас 2 (Елемир)
4. Раднички (Кикинда)
5. Јединство (Нови Бечеј)
6. Младост (Банатски Деспотовац)
7. Пролетер (Зрењанин)
8. Билећанин (Сечањ)
9. Будућност (Српска Црња)
10. Напредак (Честерег)
СЕВЕРЕНОБАНАТСКА ЛИГА 2020.
Састав лиге у следећој такмичарској сезони је:
1. Борац (Александрово)
2. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
3. Петровград (Зрењанин)
4. Арадац (Арадац)
5. Младост (Лукићево)
6. Задругар (Лазарево)
7. Сарча (Сутјеска)
8. Златица (Златица)
9. 2. октобар (Кумане)
10. Лехел (Мужља)
11. Јединство (Ечка)
1. Борац (Александрово)
2. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
3. Петровград (Зрењанин)
4. Арадац (Арадац)
5. Младост (Лукићево)
6. Задругар (Лазарево)
7. Сарча (Сутјеска)
8. Златица (Златица)
9. 2. октобар (Кумане)
10. Лехел (Мужља)
11. Јединство (Ечка)
ЛИГЕ НА НАШИМ ПРОСТОРИМА У 2019. ГОДИНИ
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2019.
Пролетер из Чоке и Русанда из Меленаца нису успели у баражу да се домогну Друге лиге - Војводина.
Из Друге лиге - Војводина није испала ниједна екипа у Банатску лигу - Север.
Борац из Александрова испада у Севернобанатску лигу.
Из Севернобанатске лиге пласирао се Напредак из Честерега.
Састав Банатске лиге - Север у 2020. години изгледаће овако:
1. Пролетер (Чока)
2. Русанда (Меленци)
3. Нафтагас 2 (Елемир)
4. Раднички (Кикинда)
5. Јединство (Нови Бечеј)
6. Младост (Банатски Деспотовац)
7. Пролетер (Зрењанин)
8. Билећанин (Сечањ)
9. Будућност (Српска Црња)
10. Напредак (Честерег)
ЈЕСЕН
6. коло, 08.09.2019.
7. коло, 15.09.2019.
8. коло, 22.09.2019.
Чока: Пролетер - Јединство (Нови Бечеј) 3:3
Елемир: Нафтагас 2 - Борац (Александрово) 3.5:2.5
Кикинда: Раднички - Русанда (Меленци) 3:3
Зрењанин: Пролетер - Младост (Банатски Деспотовац) 1.5:4.5
Сечањ: Билећанин - Будућност (Српска Црња) 3:3
Елемир: Нафтагас 2 - Борац (Александрово) 3.5:2.5
Кикинда: Раднички - Русанда (Меленци) 3:3
Зрењанин: Пролетер - Младост (Банатски Деспотовац) 1.5:4.5
Сечањ: Билећанин - Будућност (Српска Црња) 3:3
9. коло, 29.09.2019.
Српска Црња: Будућност - Пролетер (Чока) 0:6
Банатски Деспотовац: Младост - Билећанин (Сечањ) 3:3
Меленци: Русанда - Пролетер (Зрењанин) 5.5:0.5
Александрово: Борац - Раднички (Кикинда) 3:3
Нови Бечеј: Јединство - Нафтагас 2 (Елемир) 2.5:3.5
Банатски Деспотовац: Младост - Билећанин (Сечањ) 3:3
Меленци: Русанда - Пролетер (Зрењанин) 5.5:0.5
Александрово: Борац - Раднички (Кикинда) 3:3
Нови Бечеј: Јединство - Нафтагас 2 (Елемир) 2.5:3.5
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2019.
У виши ранг Банатску лигу - Север пласирао се Напредак из Честерега.
Из Банатске лиге - Север испао је Борац из Александрова.
Састав лиге у следећој такмичарској сезони је:
1. Борац (Александрово)
2. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
3. Петровград (Зрењанин)
4. Арадац (Арадац)
5. Младост (Лукићево)
6. Задругар (Лазарево)
7. Сарча (Сутјеска)
8. Златица (Златица)
9. 2. октобар (Кумане)
10. Лехел (Мужља)
11. Јединство (Ечка)
Из Банатске лиге - Север испао је Борац из Александрова.
Састав лиге у следећој такмичарској сезони је:
1. Борац (Александрово)
2. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
3. Петровград (Зрењанин)
4. Арадац (Арадац)
5. Младост (Лукићево)
6. Задругар (Лазарево)
7. Сарча (Сутјеска)
8. Златица (Златица)
9. 2. октобар (Кумане)
10. Лехел (Мужља)
11. Јединство (Ечка)
РЕЗУЛТАТИ
ПРОЛЕЋЕ
ПРОЛЕЋЕ
ЈЕСЕН
7. коло, 8. септембар 2019.
8. коло, 15. септембар 2019.
9. коло, 22. септембар 2019.
Арадац је слободан
Зрењанин: Петровград - Задругар (Лазарево) 4:2
Ечка: Јединство - 2. октобар (Кумане) 3:3
Нови Кнежевац: Нови Кнежевац - Младост (Лукићево) 4:2
Сутјеска: Сарча - Златица (Златица) 3:3
Честерег: Напредак - Лехел (Мужља) 5.5:0.5
Зрењанин: Петровград - Задругар (Лазарево) 4:2
Ечка: Јединство - 2. октобар (Кумане) 3:3
Нови Кнежевац: Нови Кнежевац - Младост (Лукићево) 4:2
Сутјеска: Сарча - Златица (Златица) 3:3
Честерег: Напредак - Лехел (Мужља) 5.5:0.5
10. коло, 29. септембар 2019.
Лехел је слободан
Златица: Златица - Напредак (Честерег) 2.5:3.5
Лукићево: Младост - Сарча (Сутјеска) 3:3
Кумане: 2. октобар - Нови Кнежевац (Нови Кнежевац) 2:4
Лазарево: Задругар - Јединство (Ечка) 4.5:1.5
Арадац: Арадац - Петровград (Зрењанин) 2:4
Златица: Златица - Напредак (Честерег) 2.5:3.5
Лукићево: Младост - Сарча (Сутјеска) 3:3
Кумане: 2. октобар - Нови Кнежевац (Нови Кнежевац) 2:4
Лазарево: Задругар - Јединство (Ечка) 4.5:1.5
Арадац: Арадац - Петровград (Зрењанин) 2:4
11. коло, 06. октобар 2019.
Петровград је слободан
Ечка: Јединство - Арадац (Арадац) 2.5:3.5
Нови Кнежевац: Нови Кнежевац - Задругар (Лазарево) 3.5:2.5
Сутјеска: Сарча - 2. октобар (Кумане) 3.5:2.5
Честерег: Напредак - Младост (Лукићево) 4:2
Мужља: Лехел - Златица (Златица) 3.5:2.5
Ечка: Јединство - Арадац (Арадац) 2.5:3.5
Нови Кнежевац: Нови Кнежевац - Задругар (Лазарево) 3.5:2.5
Сутјеска: Сарча - 2. октобар (Кумане) 3.5:2.5
Честерег: Напредак - Младост (Лукићево) 4:2
Мужља: Лехел - Златица (Златица) 3.5:2.5
Фајлови за преузимање:
p_r_o_p_o_z_i_c_i_j_e__sbz_2019..pdf | |
File Size: | 410 kb |
File Type: |
zapisnik__blanko.doc | |
File Size: | 53 kb |
File Type: | doc |
sbz_2019..xls | |
File Size: | 136 kb |
File Type: | xls |
Тренутна ситуација у нашим лигама за 2019. годину
Банатска лига - Север
1. Русанда (Меленци)
2. Младост (Банатски Деспотовац)
3. Пролетер (Чока)
4. Раднички (Кикинда)
5. Билећанин (Сечањ)
6. Нафтагас 2 (Елемир)
7. Пролетер (Зрењанин)
8. Јединство (Нови Бечеј)
9. Будућност (Српска Црња)
10. Борац (Александрово)
Севернобанатска лига
1. Напредак (Честерег)
2. Арадац (Арадац)
3. Златица (Златица)
4. Лехел ( Мужља )
5. 2. октобар (Кумане)
6. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
7. Задругар (Лазарево)
8. Младост (Лукићево)
9. Јединство (Ечка)
10. Петровград (Зрењанин)
11. Сарча (Сутјеска)
ЛИГЕ НА НАШИМ ПРОСТОРИМА У 2018. ГОДИНИ
БАНАТСКА - СЕВЕР 2018.
У баражу за улазак у Другу лигу - Војводина наши представници су изгубили мечеве у полуфиналу:
Меленци: Русанда - Слога (Банатско Ново Село) 2,5 : 3,5
Вршац: Бора Костић - Младост (Банатски Деспотовац) 5,5 : 0,5
У финалном мечу екипа ШК "Бора Костић" из Вршца пласирала се у виши ранг,
победом над ШК "Слога" резултатом 4 : 2.
У лигу се пласирала екипа ШК "Борац" из Александрова.
Након завршетка такмичења у Другој лиги - Војводина, знаће се екипе које ће
испасти у Севернобанатску лигу. Из лиге ће испасти једна екипа више, од броја
екипа које испадну из Друге лиге.
Меленци: Русанда - Слога (Банатско Ново Село) 2,5 : 3,5
Вршац: Бора Костић - Младост (Банатски Деспотовац) 5,5 : 0,5
У финалном мечу екипа ШК "Бора Костић" из Вршца пласирала се у виши ранг,
победом над ШК "Слога" резултатом 4 : 2.
У лигу се пласирала екипа ШК "Борац" из Александрова.
Након завршетка такмичења у Другој лиги - Војводина, знаће се екипе које ће
испасти у Севернобанатску лигу. Из лиге ће испасти једна екипа више, од броја
екипа које испадну из Друге лиге.
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2018.
Екипа ШК "Борац" из Александрова се пласирала у виши ранг такмичења
- Војвођанску лигу Банат-север.
Из лиге је испала ШК "Сарча" из Сутјеске.
У лигу се пласирало ШК "Јединство" из Ечке.
У бараж мечу ће играти друголасирана екипа МОЛ Зрењанин ШК "Лехел"
из Мужље.
Од исхода у Другој лиги - Војводина, зависи колико ће се екипа преселити у
нижи ранг такмичења.
- Војвођанску лигу Банат-север.
Из лиге је испала ШК "Сарча" из Сутјеске.
У лигу се пласирало ШК "Јединство" из Ечке.
У бараж мечу ће играти друголасирана екипа МОЛ Зрењанин ШК "Лехел"
из Мужље.
Од исхода у Другој лиги - Војводина, зависи колико ће се екипа преселити у
нижи ранг такмичења.
МОЛ ЗРЕЊАНИН 2018.
У виши ранг такмичења Севернобанатску лигу пласирала се екипа ШК "Јединство" из Ечке.
Екипа ШК "Лехел" из Мужље играће бараж меч.
Екипа ШК "Лехел" из Мужље играће бараж меч.
ЛИГЕ НА НАШИМ ПРОСТОРИМА У 2017. ГОДИНИ
ТРЕНУТНО СТАЊЕ
Бараж мечеви:
Банатска лига:
Banatska liga 2017
Finale play off-a
Vršac 08.10.2017.g.
ŠK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 ŠK “Bata Cosic” Opovo
Djonin Bosko FM 2282 0,5 : 0,5 Milojevic Dusan MK 2287
Bucan Vladimir MK 2105 0,5 : 0,5 Jovanovski Slobodan FM 2230
Đorđev Bojan MK 2109 0,5 : 0,5 Mitrovic Zivadin MK 2209
Petrović Lazar MK 2148 1 : 0 Milić Božidar MK 2022
Stajić Petar MK 2211 0,5 : 0,5 Vlajković Goran MK 2158
Milić Ilija MK 1838 1 : 0 Milić Lazar III 1683
Čestitke ekipi iz Vršca i puno uspeha u Drugoj ligi - Vojvodina !!!
Полуфинале:
Кикинда: ШК "Раднички" - ШК "Бата Ћосић" (Опово) 2,5:3,5
Вршац: "ШК „Бора Костић“ – ШК „Пролетер“ (Чока) 4:2
Севернобанатска лига:
Финале:
По договору два клуба, ШК "Јединства" из Новог Бечеја и ШК "Златице" из Златице, бараж мечеви за првака Севернобанатске лиге 2017, играће се по следећем распореду:
1. меч: 8. октобар 2017. у 10 сати у Новом Бечеју : Јединство - Златица 6:0
2. меч: 15. октобра 2017. у 10 сати у Златици: Златица - Јединство 3:3
Честитке ekipi iz Новог Бечеја и пуно успеха у Војвођанској лиги - Банат/Север !!!
Извод из Пропозиција:
" Бараж мечеви за победника лиге, играће се 8. и 15. октобра 2017. године. Жребом се одређује која ће екипа бити домаћин у првом мечу. У баражу је победник она екипа која сакупи више бодова у та два меча, а ако је то исто онда је победник она екипа која има већи број освојених поена у та два меча.Уколико је и после тога све изједначено онда бољег одлучује која екипа је у та два меча заједно, остварила више поена на прве три табле. Ако је и то исто такмичарска комисија ће заказати нови меч. "
Банатска лига:
Banatska liga 2017
Finale play off-a
Vršac 08.10.2017.g.
ŠK “Bora Kostic” Vrsac 4 – 2 ŠK “Bata Cosic” Opovo
Djonin Bosko FM 2282 0,5 : 0,5 Milojevic Dusan MK 2287
Bucan Vladimir MK 2105 0,5 : 0,5 Jovanovski Slobodan FM 2230
Đorđev Bojan MK 2109 0,5 : 0,5 Mitrovic Zivadin MK 2209
Petrović Lazar MK 2148 1 : 0 Milić Božidar MK 2022
Stajić Petar MK 2211 0,5 : 0,5 Vlajković Goran MK 2158
Milić Ilija MK 1838 1 : 0 Milić Lazar III 1683
Čestitke ekipi iz Vršca i puno uspeha u Drugoj ligi - Vojvodina !!!
Полуфинале:
Кикинда: ШК "Раднички" - ШК "Бата Ћосић" (Опово) 2,5:3,5
Вршац: "ШК „Бора Костић“ – ШК „Пролетер“ (Чока) 4:2
Севернобанатска лига:
Финале:
По договору два клуба, ШК "Јединства" из Новог Бечеја и ШК "Златице" из Златице, бараж мечеви за првака Севернобанатске лиге 2017, играће се по следећем распореду:
1. меч: 8. октобар 2017. у 10 сати у Новом Бечеју : Јединство - Златица 6:0
2. меч: 15. октобра 2017. у 10 сати у Златици: Златица - Јединство 3:3
Честитке ekipi iz Новог Бечеја и пуно успеха у Војвођанској лиги - Банат/Север !!!
Извод из Пропозиција:
" Бараж мечеви за победника лиге, играће се 8. и 15. октобра 2017. године. Жребом се одређује која ће екипа бити домаћин у првом мечу. У баражу је победник она екипа која сакупи више бодова у та два меча, а ако је то исто онда је победник она екипа која има већи број освојених поена у та два меча.Уколико је и после тога све изједначено онда бољег одлучује која екипа је у та два меча заједно, остварила више поена на прве три табле. Ако је и то исто такмичарска комисија ће заказати нови меч. "
Екипе Радничког (Кикинда) и Пролетера (Чока) играће бараж мечеве за улазак у Другу лигу - Војводина, против две првопласиране екипе из Банатске лиге - Југ.
Екпа Арадца испада у Севернобанатску лигу, док екипе Пролетера (Зрењанин) и Русанде (Меленци) чекају расплет бараж мечева, као и Друге лиге - Војводина.
Екпа Арадца испада у Севернобанатску лигу, док екипе Пролетера (Зрењанин) и Русанде (Меленци) чекају расплет бараж мечева, као и Друге лиге - Војводина.
Екипа Златице играће бараж меч против победника Севернобанатске лиге - Кикинда, за улазак у Банатску лигу - Север.
Екипа Јединства играће бараж меч против победника Севернобанатске лиге - Кикинда, за улазак у Банатску лигу - Север.
БАНАТСКА - СЕВЕР 2017.
Р Е З У Л Т А Т И
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2017 - ЗРЕЊАНИН
Р Е З У Л Т А Т И
4. kolo 04.06.2017. u 10:00
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2017 - КИКИНДА
Р Е З У Л Т А Т И
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2017.
Банатскa лигa - север ће у сезони 2017. изгледати овако:
р. бр. екипа - место
1. Билећанин (Сечањ)
2. Нафтагас 2 (Елемир)
3. Пролетер (Зрењанин)
4. Младост (Бочар)
5. Младост (Банатски Деспотовац)
6. Пролетер (Чока)
7. Русанда (Меленци)
8. Раднички (Кикинда)
9. Арадац (Арадац)
10. Напредак (Честерег)
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2017.
Севернобанатскa лигa у сезони 2017. ће изгледати овако:
р. бр. екипа - место
1. Раднички (Зрењанин)
2. Јединство (Нови Бечеј)
3. Златица (Златица)
4. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
5. Јединство (Ечка)
6. Борац (Александрово)
7. Лехел (Мужља)
8. 2.октобар (Кумане)
9. Младост (Лукићево)
10. Будућност 2 (Српска Црња)
11. Млада Лика (Банатско Карађорђево)
12. Раднички (Сутјеска)
13. Задругар (Лазарево)
14. Слога (Јарковац)
15. Раднички (Јаша Томић)
Лига ће бити подељена у две групе:
ЗРЕЊАНИНСКА 2017. КИКИНДСКА 2017.
р. бр. екипа - место р. бр. екипа - место
1. Лехел – Мужља 1. Нови Кнежевац – Нови Кнежевац
2. Слога – Јарковац 2. 2. октобар – Кумане
3. Раднички – Зрењанин 3. Млада Лика – Банатско Карађорђево
4. Јединство – Ечка 4. Јединство – Нови Бечеј
5. Младост – Лукићево 5. Борац – Александрово
6. Златица - Златица 6. Будућност 2 – Српска Црња
7. Раднички - Сутјеска
8. Задругар - Лазарево
9. Раднички - Јаша Томић
Првопласирани екипе из обе групе играју плеј оф за победника лиге, који ће се одиграти у два меча, а победник ће се пласирати у Банатску лигу – север за 2018-у годину.
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2017.
Банатскa лигa - север ће у сезони 2017. изгледати овако:
р. бр. екипа - место
1. Билећанин (Сечањ)
2. Нафтагас 2 (Елемир)
3. Пролетер (Зрењанин)
4. Младост (Бочар)
5. Младост (Банатски Деспотовац)
6. Пролетер (Чока)
7. Русанда (Меленци)
8. Раднички (Кикинда)
9. Арадац (Арадац)
10. Напредак (Честерег)
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2017.
Севернобанатскa лигa у сезони 2017. ће изгледати овако:
р. бр. екипа - место
1. Раднички (Зрењанин)
2. Јединство (Нови Бечеј)
3. Златица (Златица)
4. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
5. Јединство (Ечка)
6. Борац (Александрово)
7. Лехел (Мужља)
8. 2.октобар (Кумане)
9. Младост (Лукићево)
10. Будућност 2 (Српска Црња)
11. Млада Лика (Банатско Карађорђево)
12. Раднички (Сутјеска)
13. Задругар (Лазарево)
14. Слога (Јарковац)
15. Раднички (Јаша Томић)
Лига ће бити подељена у две групе:
ЗРЕЊАНИНСКА 2017. КИКИНДСКА 2017.
р. бр. екипа - место р. бр. екипа - место
1. Лехел – Мужља 1. Нови Кнежевац – Нови Кнежевац
2. Слога – Јарковац 2. 2. октобар – Кумане
3. Раднички – Зрењанин 3. Млада Лика – Банатско Карађорђево
4. Јединство – Ечка 4. Јединство – Нови Бечеј
5. Младост – Лукићево 5. Борац – Александрово
6. Златица - Златица 6. Будућност 2 – Српска Црња
7. Раднички - Сутјеска
8. Задругар - Лазарево
9. Раднички - Јаша Томић
Првопласирани екипе из обе групе играју плеј оф за победника лиге, који ће се одиграти у два меча, а победник ће се пласирати у Банатску лигу – север за 2018-у годину.
ЛИГАШКА ТАКМИЧЕЊА У ЛИГАМА НА НАШИМ
ПРОСТОРИМА У 2016. ГОДИНИ
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2016.
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Будућност (Српска Црња) 18 / 34½ 9 5 3 1
2. Нафтагас 2 (Елемир) 17 / 34 9 4 5 0
3. Пролетер (Зрењанин) 15 / 29½ 9 4 3 2
4. Младост (Бочар) 15 / 27½ 9 4 3 2
5. Младост (Б. Деспотовац) 14 / 29½ 9 4 2 3
6. Пролетер (Чока) 14 / 29½ 9 4 2 3
7. Русанда (Меленци) 11 / 26½ 9 2 5 2
8. Раднички (Кикинда) 11 / 26½ 9 2 5 2
9. Арадац (Арадац) 5 / 23 9 1 2 6
10. Раднички (Зрењанин) 0 / 9½ 9 0 0 9
ШК "Будућност" из Српске Црње нови је члан Друге лиге - Војводина !!!
Након завршетка такмичења у Другој лиги - Војводина, где је "Крајина" из Крајишника сачувала статус, а "Билећанин" из Сечња испао, и вратио се у Банатску лигу - Север, зна се да је из Банатске лиге - север испала само екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Банатске лиге - север у сезони 2017. изгледати овако:
1. Билећанин (Сечањ)
2. Нафтагас 2 (Елемир)
3. Пролетер (Зрењанин)
4. Младост (Бочар)
5. Младост (Банатски Деспотовац)
6. Пролетер (Чока)
7. Русанда (Меленци)
8. Раднички (Кикинда)
9. Арадац (Арадац)
10. Напредак (Честерег)
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2016.
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Напредак (Честерег) 24 / 38 10 8 0 2
2. Јединство (Нови Бечеј) 23 / 39½ 10 7 2 1
3. Златица (Златица) 21 / 35½ 10 7 0 3
4. Нови Кнежевац (Н. Кнежевац) 20 / 35½ 10 6 2 2
5. Јединство (Ечка) 17 / 32½ 10 5 2 3
6. Борац (Александрово) 16 / 28½ 10 5 1 4
7. Лехел (Мужља) 12 / 29 10 3 3 4
8. 2.октобар (Кумане) 12 / 28½ 10 3 3 4
9. Младост (Лукићево) 7 / 25 10 2 1 7
10. Будућност 2 (Српска Црња) 4 / 22 10 1 1 8
11. Млада Лика (Б. Карађорђево) 1 / 16 10 0 1 9
Победник лиге екипа ШК "Напредак" из Честерега се пласирала у Банатску лигу - група север. Из Банатске лиге - север у Севернобанатску лигу, испала је екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Севернобанатске лиге у сезони 2017. изгледати овако:
1. Раднички (Зрењанин)
2. Јединство (Нови Бечеј)
3. Златица (Златица)
4. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
5. Јединство (Ечка)
6. Борац (Александрово)
7. Лехел (Мужља)
8. 2.октобар (Кумане)
9. Младост (Лукићево)
10. Будућност 2 (Српска Црња)
11. Млада Лика (Банатско Карађорђево)
Највероватније је да ће се такмичењу прикључити и екипа "Раднички" из Сутјеске, док је неизвесно да ли ће у лиги учествовати екипа "Слоге" из Јарковца, која је у протеклим годинама, само започињала такмичење и убрзо га напуштала.
ПРОСТОРИМА У 2016. ГОДИНИ
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2016.
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Будућност (Српска Црња) 18 / 34½ 9 5 3 1
2. Нафтагас 2 (Елемир) 17 / 34 9 4 5 0
3. Пролетер (Зрењанин) 15 / 29½ 9 4 3 2
4. Младост (Бочар) 15 / 27½ 9 4 3 2
5. Младост (Б. Деспотовац) 14 / 29½ 9 4 2 3
6. Пролетер (Чока) 14 / 29½ 9 4 2 3
7. Русанда (Меленци) 11 / 26½ 9 2 5 2
8. Раднички (Кикинда) 11 / 26½ 9 2 5 2
9. Арадац (Арадац) 5 / 23 9 1 2 6
10. Раднички (Зрењанин) 0 / 9½ 9 0 0 9
ШК "Будућност" из Српске Црње нови је члан Друге лиге - Војводина !!!
Након завршетка такмичења у Другој лиги - Војводина, где је "Крајина" из Крајишника сачувала статус, а "Билећанин" из Сечња испао, и вратио се у Банатску лигу - Север, зна се да је из Банатске лиге - север испала само екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Банатске лиге - север у сезони 2017. изгледати овако:
1. Билећанин (Сечањ)
2. Нафтагас 2 (Елемир)
3. Пролетер (Зрењанин)
4. Младост (Бочар)
5. Младост (Банатски Деспотовац)
6. Пролетер (Чока)
7. Русанда (Меленци)
8. Раднички (Кикинда)
9. Арадац (Арадац)
10. Напредак (Честерег)
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2016.
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Напредак (Честерег) 24 / 38 10 8 0 2
2. Јединство (Нови Бечеј) 23 / 39½ 10 7 2 1
3. Златица (Златица) 21 / 35½ 10 7 0 3
4. Нови Кнежевац (Н. Кнежевац) 20 / 35½ 10 6 2 2
5. Јединство (Ечка) 17 / 32½ 10 5 2 3
6. Борац (Александрово) 16 / 28½ 10 5 1 4
7. Лехел (Мужља) 12 / 29 10 3 3 4
8. 2.октобар (Кумане) 12 / 28½ 10 3 3 4
9. Младост (Лукићево) 7 / 25 10 2 1 7
10. Будућност 2 (Српска Црња) 4 / 22 10 1 1 8
11. Млада Лика (Б. Карађорђево) 1 / 16 10 0 1 9
Победник лиге екипа ШК "Напредак" из Честерега се пласирала у Банатску лигу - група север. Из Банатске лиге - север у Севернобанатску лигу, испала је екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Севернобанатске лиге у сезони 2017. изгледати овако:
1. Раднички (Зрењанин)
2. Јединство (Нови Бечеј)
3. Златица (Златица)
4. Нови Кнежевац (Нови Кнежевац)
5. Јединство (Ечка)
6. Борац (Александрово)
7. Лехел (Мужља)
8. 2.октобар (Кумане)
9. Младост (Лукићево)
10. Будућност 2 (Српска Црња)
11. Млада Лика (Банатско Карађорђево)
Највероватније је да ће се такмичењу прикључити и екипа "Раднички" из Сутјеске, док је неизвесно да ли ће у лиги учествовати екипа "Слоге" из Јарковца, која је у протеклим годинама, само започињала такмичење и убрзо га напуштала.
БАНАТСКА ЛИГА - СЕВЕР 2016.
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Будућност (Српска Црња) 18 / 34½ 9 5 3 1
2. Нафтагас 2 (Елемир) 17 / 34 9 4 5 0
3. Пролетер (Зрењанин) 15 / 29½ 9 4 3 2
4. Младост (Бочар) 15 / 27½ 9 4 3 2
5. Младост (Б. Деспотовац) 14 / 29½ 9 4 2 3
6. Пролетер (Чока) 14 / 29½ 9 4 2 3
7. Русанда (Меленци) 11 / 26½ 9 2 5 2
8. Раднички (Кикинда) 11 / 26½ 9 2 5 2
9. Арадац (Арадац) 5 / 23 9 1 2 6
10. Раднички (Зрењанин) 0 / 9½ 9 0 0 9
ШК "Будућност" из Српске Црње нови је члан Друге лиге - Војводина !!!
"Бараж" меч за улазак у Другу лигу - Војводина:
ШК "Будућност" (Српска Црња) - ШК "Бора Костић" (Вршац) 6½ : 5½
( први меч 4:2, други меч 2½ : 3½)
У првом "бараж" мечу, одиграном 2. октобра у Српској Црњи, победила је екипа ШК "Будућност" са 4:2. У другом "бараж" мечу, одиграном 9. октобра у Вршцу, победила је екипа ШК "Бора Костић", резултатом 3½ : 2½.
Из лиге сигурно испада последњепласирана екипа ШК "Раднички" из Зрењанина, док статус осталих екипа зависи од резултата бараж меча за Другу лигу-Војводина, који играју ШК "Будућност" из Српске Црње и ШК "Бора Костћ" из Вршца, као и опстанак екипа ШК "Крајина" из Крајишника и ШК "Билећанин" из Сечња у Другој лиги - Војводина. Неуспех екипе из Српске Црње, као и евентуално испадање екипа из Крајишника и Сечња, аутоматски повећава број екипа, које испадају из Банатске лиге - север.
Након завршетка такмичења у Другој лиги - Војводина, где је "Крајина" из Крајишника сачувала статус, а "Билећанин" из Сечња испао, и вратио се у Банатску лигу - Север, зна се да је из Банатске лиге - север испала само екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Банатске лиге - север у сезони 2017. изгледати овако:
1. Билећанин (Сечањ)
2. Нафтагас 2 (Елемир)
3. Пролетер (Зрењанин)
4. Младост (Бочар)
5. Младост (Б. Деспотовац)
6. Пролетер (Чока)
7. Русанда (Меленци)
8. Раднички (Кикинда)
9. Арадац (Арадац)
10. Напредак (Честерег)
РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД:
1. коло 8. мај 2. коло 15. мај
Раднички (Ки) - Пролетер (Ч) 3 : 3 Пролетер (Ч) - Раднички (Зр) 5 : 1
Будућност 2 - Нафтагас 2 3 : 3 Арадац - Младост (БД) 2 : 4
Русанда - Пролетер (Зр) 1½ : 4½ Пролетер (Зр) - Младост (Бо) 3 : 3
Младост (Бо) - Арадац 3 : 3 Нафтагас 2 - Русанда 3 : 3
Младост (БД) - Раднички (Зр) 5½ : ½ Раднички (Ки) - Будућност 1 : 5
3. коло 22. мај 4. коло 29. мај
Будућност - Пролетер (Ч) 4½ : 1½ Пролетер (Ч) - Арадац 4½ : 1½
Русанда - Раднички (Ки) 3 : 3 Пролетер (Зр) - Раднички (Зр) 4½ : 1½
Младост (Бо) - Нафтагас 2 1½ : 4½ Нафтагас 2 - Младост (БД) 4½ : 1½
Младост (БД) - Пролетер (Зр) 2½ : 3½ Раднички (Ки) - Младост (Бо) 3 : 3
Раднички (Зр) - Арадац ½ : 5½ Будућност - Русанда 3 : 3
5. коло 5. јун
Русанда - Пролетер (Ч) 2 : 4
Младост (Бо) - Будућност 3 : 3
Младост (БД) - Раднички (Ки) 4 : 2
Раднички (Зр) - Нафтагас 2 ½ : 5½
Арадац - Пролетер (Зр) 2 : 4
ЈЕСЕЊИ ДЕО ПРВЕНСТВА:
6. коло 4. септембар 7. коло 11. септембар
Пролетер (Ч) - Пролетер (Зр) 3½ : 2½ Младост (Бо) - Пролетер (Ч) 3½ : 2½
Нафтагас 2 - Арадац 4½ : 1½ Младост (БД) - Русанда 3 : 3
Раднички (Ки) - Раднички (Зр) 5 : 1 Раднички (Зр) - Будућност 1 : 5
Будућност - Младост (БД) 3 : 3 Арадац - Раднички (Ки) 2½ : 3½
Русанда - Младост (Бо) 4 : 2 Пролетер (Зр) - Нафтагас 2 3 : 3
8. коло 18. септембар 9. коло 25. септембар
Пролетер (Ч) - Нафтагас 2 3 : 3 Младост (БД) - Пролетер (Ч) 3½ : 2½
Раднички (Ки) - Пролетер (Зр) 3 : 3 Раднички (Зр) - Младост (Бо) 1½ : 4½
Будућност - Арадац 4 : 2 Арадац - Русанда 3 : 3
Русанда - Раднички (Зр) 4 : 2 Пролетер (Зр) - Будућност 1½ : 4½
Младост (Бо) - Младост (БД) 3½ : 2½ Нафтагас 2 - Раднички (Ки) 3 : 3
Руководилац лиге: Драгољуб Рацић
СЕВЕРНОБАНАТСКА ЛИГА 2016.
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Напредак (Честерег) 24 / 38 10 8 0 2
2. Јединство (Нови Бечеј) 23 / 39½ 10 7 2 1
3. Златица (Златица) 21 / 35½ 10 7 0 3
4. Нови Кнежевац (Н. Кнежевац) 20 / 35½ 10 6 2 2
5. Јединство (Ечка) 17 / 32½ 10 5 2 3
6. Борац (Александрово) 16 / 28½ 10 5 1 4
7. Лехел (Мужља) 12 / 29 10 3 3 4
8. 2.октобар (Кумане) 12 / 28½ 10 3 3 4
9. Младост (Лукићево) 7 / 25 10 2 1 7
10. Будућност 2 (Српска Црња) 4 / 22 10 1 1 8
11. Млада Лика (Б. Карађорђево) 1 / 16 10 0 1 9
Победник лиге екипа ШК "Напредак" из Честерега се пласирала у Банатску лигу - група север. Из Банатске лиге - север у Севернобанатску лигу, испала је екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Севернобанатске лиге у сезони 2017. изгледати овако:
1. Раднички (Зрењанин)
2. Јединство (Нови Бечеј)
3. Златица (Златица)
4. Нови Кнежевац (Н. Кнежевац)
5. Јединство (Ечка)
6. Борац (Александрово)
7. Лехел (Мужља)
8. 2.октобар (Кумане)
9. Младост (Лукићево)
10. Будућност 2 (Српска Црња)
11. Млада Лика (Б. Карађорђево)
Највероватније је да ће се такмичењу прикључити и екипа из Сутјеске, док је неизвесно да ли ће у лиги учествовати екипа "Слоге" из Јарковца, која је у протеклим годинама, само започињала такмичење и убрзо га напуштала.
РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД:
1. коло 8. мај 2. коло 15. мај
Будућност 2 – Нови Кнежевац 1½ : 4½ Нови Кнежевац – Јединство (НБ) 3 : 3
Напредак – Јединство (Е) 3½ : 2½ 2.октобар – Златица 2 : 4
Лехел – Борац 2 : 4 Борац – Младост (Лу) 5 : 1
Младост (Лу) – 2.октобар 1½ : 4½ Јединство (Е) – Лехел 2½ : 3½
Млада Лика – Јединство (НБ) 1 : 5 Будућност 2 – Напредак 2½ : 3½
Златица је била слободна Млада Лика је била слободна
3. коло 22. мај 4. коло 29. мај
Напредак – Нови Кнежевац 4 : 2 2.октобар – Јединство (НБ) 2 : 4
Лехел – Будућност 2 3 : 3 Борац – Млада Лика 4½ : 1½
Младост (Лу) – Јединство (Е) 2½ : 3½ Јединство (Е) – Златица 3½ : 2½
Златица – Борац 2½ : 3½ Будућност 2 – Младост (Лу) 2 : 4
Млада Лика – 2.октобар 2 : 4 Напредак – Лехел 3½ : 2½
Јединство (НБ) је било слободно Нови Кнежевац је био слободан
5. коло 5. јун 6. коло 12. јун
Лехел – Нови Кнежевац 3 : 3 Нови Кнежевац – 2.октобар 4 : 2
Младост (Лу) – Напредак 4½ : 1½ Јединство (Е) – Јединство (НБ) 3 : 3
Златица – Будућност 2 5 : 1 Будућност 2 – Млада Лика 4 : 2
Млада Лика – Јединство (Е) 2 : 4 Напредак – Златица 2½ : 3½
Јединство (НБ) – Борац 5½ : ½ Лехел – Младост (Лу) 4 : 2
2.октобар је био слободан Борац је био слободан
ЈЕСЕЊИ ДЕО ПРВЕНСТВА
7. коло 4. септембар 8. коло 11.септембар
Младост (Лу) – Нови Кнежевац 1½ : 4½ Нови Кнежевац – Борац 4½ : 1½
Златица – Лехел 4½ : 1½ Јединство (Е) – 2.октобар 3 : 3
Млада Лика – Напредак ½ : 5½ Напредак – Јединство (НБ) 3½ : 2½
Јединство (НБ) – Будућност 2 4 : 2 Лехел – Млада Лика 5 : 1
2.октобар – Борац 3 : 3 Младост (Лу) – Златица 2½ : 3½
Јединство (Е) је слободно Будућност 2 је слободна
9. коло 18.септембар 10. коло 25.септембар
Златица – Нови Кнежевац 3½ : 2½ Нови Кнежевац – Јединство (Е) 3½ : 2½
Млада Лика – Младост (Лу) 3 : 3 Будућност 2 – Борац 1½ : 4½
Јединство (НБ) – Лехел 4½ : 1½ Напредак – 2.октобар 5 : 1
2.октобар – Будућност 2 4 : 2 Младост (Лу) – Јединство (НБ) 2½ : 3½
Борац – Јединство (Е) 1½ : 4½ Златица – Млада Лика 5 : 1
Напредак је слободан Лехел је слободан
11. коло 2.октобар
Млада Лика – Нови Кнежевац 2 : 4
Јединство (НБ) – Златица 4½ : 1½
2.октобар – Лехел 3 : 3
Борац – Напредак ½ : 5½
Јединство (Е) – Будућност 2 3½ : 2½
Младост (Лу) је слободна
Руководилац лиге: Саша Самоловац
КОНАЧНА ТАБЕЛА
екипа б / п м + = -
1. Напредак (Честерег) 24 / 38 10 8 0 2
2. Јединство (Нови Бечеј) 23 / 39½ 10 7 2 1
3. Златица (Златица) 21 / 35½ 10 7 0 3
4. Нови Кнежевац (Н. Кнежевац) 20 / 35½ 10 6 2 2
5. Јединство (Ечка) 17 / 32½ 10 5 2 3
6. Борац (Александрово) 16 / 28½ 10 5 1 4
7. Лехел (Мужља) 12 / 29 10 3 3 4
8. 2.октобар (Кумане) 12 / 28½ 10 3 3 4
9. Младост (Лукићево) 7 / 25 10 2 1 7
10. Будућност 2 (Српска Црња) 4 / 22 10 1 1 8
11. Млада Лика (Б. Карађорђево) 1 / 16 10 0 1 9
Победник лиге екипа ШК "Напредак" из Честерега се пласирала у Банатску лигу - група север. Из Банатске лиге - север у Севернобанатску лигу, испала је екипа "Раднички" из Зрењанина, тако да ће састав Севернобанатске лиге у сезони 2017. изгледати овако:
1. Раднички (Зрењанин)
2. Јединство (Нови Бечеј)
3. Златица (Златица)
4. Нови Кнежевац (Н. Кнежевац)
5. Јединство (Ечка)
6. Борац (Александрово)
7. Лехел (Мужља)
8. 2.октобар (Кумане)
9. Младост (Лукићево)
10. Будућност 2 (Српска Црња)
11. Млада Лика (Б. Карађорђево)
Највероватније је да ће се такмичењу прикључити и екипа из Сутјеске, док је неизвесно да ли ће у лиги учествовати екипа "Слоге" из Јарковца, која је у протеклим годинама, само започињала такмичење и убрзо га напуштала.
РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД:
1. коло 8. мај 2. коло 15. мај
Будућност 2 – Нови Кнежевац 1½ : 4½ Нови Кнежевац – Јединство (НБ) 3 : 3
Напредак – Јединство (Е) 3½ : 2½ 2.октобар – Златица 2 : 4
Лехел – Борац 2 : 4 Борац – Младост (Лу) 5 : 1
Младост (Лу) – 2.октобар 1½ : 4½ Јединство (Е) – Лехел 2½ : 3½
Млада Лика – Јединство (НБ) 1 : 5 Будућност 2 – Напредак 2½ : 3½
Златица је била слободна Млада Лика је била слободна
3. коло 22. мај 4. коло 29. мај
Напредак – Нови Кнежевац 4 : 2 2.октобар – Јединство (НБ) 2 : 4
Лехел – Будућност 2 3 : 3 Борац – Млада Лика 4½ : 1½
Младост (Лу) – Јединство (Е) 2½ : 3½ Јединство (Е) – Златица 3½ : 2½
Златица – Борац 2½ : 3½ Будућност 2 – Младост (Лу) 2 : 4
Млада Лика – 2.октобар 2 : 4 Напредак – Лехел 3½ : 2½
Јединство (НБ) је било слободно Нови Кнежевац је био слободан
5. коло 5. јун 6. коло 12. јун
Лехел – Нови Кнежевац 3 : 3 Нови Кнежевац – 2.октобар 4 : 2
Младост (Лу) – Напредак 4½ : 1½ Јединство (Е) – Јединство (НБ) 3 : 3
Златица – Будућност 2 5 : 1 Будућност 2 – Млада Лика 4 : 2
Млада Лика – Јединство (Е) 2 : 4 Напредак – Златица 2½ : 3½
Јединство (НБ) – Борац 5½ : ½ Лехел – Младост (Лу) 4 : 2
2.октобар је био слободан Борац је био слободан
ЈЕСЕЊИ ДЕО ПРВЕНСТВА
7. коло 4. септембар 8. коло 11.септембар
Младост (Лу) – Нови Кнежевац 1½ : 4½ Нови Кнежевац – Борац 4½ : 1½
Златица – Лехел 4½ : 1½ Јединство (Е) – 2.октобар 3 : 3
Млада Лика – Напредак ½ : 5½ Напредак – Јединство (НБ) 3½ : 2½
Јединство (НБ) – Будућност 2 4 : 2 Лехел – Млада Лика 5 : 1
2.октобар – Борац 3 : 3 Младост (Лу) – Златица 2½ : 3½
Јединство (Е) је слободно Будућност 2 је слободна
9. коло 18.септембар 10. коло 25.септембар
Златица – Нови Кнежевац 3½ : 2½ Нови Кнежевац – Јединство (Е) 3½ : 2½
Млада Лика – Младост (Лу) 3 : 3 Будућност 2 – Борац 1½ : 4½
Јединство (НБ) – Лехел 4½ : 1½ Напредак – 2.октобар 5 : 1
2.октобар – Будућност 2 4 : 2 Младост (Лу) – Јединство (НБ) 2½ : 3½
Борац – Јединство (Е) 1½ : 4½ Златица – Млада Лика 5 : 1
Напредак је слободан Лехел је слободан
11. коло 2.октобар
Млада Лика – Нови Кнежевац 2 : 4
Јединство (НБ) – Златица 4½ : 1½
2.октобар – Лехел 3 : 3
Борац – Напредак ½ : 5½
Јединство (Е) – Будућност 2 3½ : 2½
Младост (Лу) је слободна
Руководилац лиге: Саша Самоловац